Stockholm

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomi, bank, finans och försäkringsområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Stockholm!

Vi som jobbar på Stockholmskontoret

Erica Sundin
Konsultchef/Rekryteringskonsult
erica.sundin@brightby.se
Telefon: 072-857 31 70

Frida Dahlqvist
Konsultchef/rekryteringskonsult
frida.dahlqvist@brightby.se
Telefon: 072-857 96 11

Lisbeth Ahnström
Konsultchef/rekryteringskonsult
lisbeth.ahnstrom@brightby.se
Telefon: 072-010 35 09

Malena Windahl
Chef Uthyrning Stockholm
malena.windahl@brightby.se
Telefon: 070-791 32 43

Maria Rosqvist

Maria Rosqvist
Kundansvarig
maria.rosqvist@brightby.se
Telefon: 073-942 74 85

Niclas Persson
Konsultchef/rekryteringskonsult Bank/Finans/Försäkring
niclas.persson@brightby.se
Telefon: 070-897 00 11

Pauline Mann
Konsultchef/rekryteringskonsult
pauline.mann@brightby.se
Telefon: 070-367 67 03

Robert Persson
Konsultchef/rekryteringskonsult Bank/Finans/Försäkring
robert.persson@brightby.se
Telefon: 072-856 32 10

Susanne Werngren

Susanne Werngren
Operativ chef
susanne.werngren@brightby.se
Telefon: 070-832 97 92

Yassir Chimar
Kundansvarig
yassir.chimar@brightby.se
Telefon: 073-751 09 17

 
 
 

Stockholm

Besöksadress
Vasagatan 12
111 20 Stockholm

Postadress
Box 17007
104 62 Stockholm

E-post: info@brightby.se
Telefon:
08-12 00 14 00