Kontakta Brightby

Vi har kontor i Stockholm, Malmö, Västerås, Linköping, Helsingborg och Göteborg. Här hittar du kontaktuppgifter till alla kontor och medarbetare.

Stockholm

Besöksadress
Vasagatan 12
111 20 Stockholm

Postadress
Box 17007
104 62 Stockholm

E-post: info@brightby.se
Telefon:
08-12 00 14 00

Malmö

Besöks- och postadress
Skeppsbron 13A
211 20 Malmö

E-post: info@brightby.se
Telefon:
040-65 24 900

Västerås

Besöks- och postadress
Hamngränd 6
721 30 Västerås

E-post: info@brightby.se
Telefon:
021-480 72 00

Linköping

Besöks- och postadress
Repslagaregatan 24
582 22 Linköping

E-post: info@brightby.se
Telefon:
013-560 36 30

Helsingborg

Besöksadress
Carl Krooks gata 18
252 25 Helsingborg

E-post: info@brightby.se
Telefon:
042-619 01 10

Göteborg

Besöksadress
Fredsgatan 1
411 07 Göteborg

E-post: info@brightby.se
Telefon: 031-393 84 00

Stockholm

Erica Sundin
Konsultchef/Rekryteringskonsult
erica.sundin@brightby.se
Telefon: 072-857 31 70

Frida Dahlqvist
Konsultchef/rekryteringskonsult
frida.dahlqvist@brightby.se
Telefon: 072-857 96 11

Johan Holmgren
Kundansvarig
johan.holmgren@brightby.se
Telefon: 070 563 38 41

Lisbeth Ahnström
Konsultchef/rekryteringskonsult
lisbeth.ahnstrom@brightby.se
Telefon: 072-010 35 09

Malena Windahl
Konsultchef/rekryteringskonsult
malena.windahl@brightby.se
Telefon: 070-791 32 43

Maria Rosqvist

Maria Rosqvist
Kundansvarig
maria.rosqvist@brightby.se
Telefon: 073-942 74 85

Niclas Persson
Konsultchef/rekryteringskonsult Bank/Finans/Försäkring
niclas.persson@brightby.se
Telefon: 070-897 00 11

Pauline Mann
Konsultchef/rekryteringskonsult
pauline.mann@brightby.se
Telefon: 070-367 67 03

Robert Persson
Konsultchef/rekryteringskonsult Bank/Finans/Försäkring
robert.persson@brightby.se
Telefon: 072-856 32 10

Yassir Chimar
Kundansvarig
yassir.chimar@brightby.se
Telefon: 073-751 09 17

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Malmö

Andre Lennberth
Konsultchef/rekryteringskonsult
andre.lennberth@brightby.se
Telefon: 070 778 19 84

Asmir Manjgafic
Kundansvarig Syd
asmir.manjgafic@brightby.se
Telefon: 073-942 74 86

Maria Pettersson
Konsultchef/rekryteringskonsult
maria.pettersson@brightby.se
Telefon: 073-748 20 92

 

Göteborg

 

Jenny Österberg
Konsultchef
jenny.osterberg@brightby.se
Telefon: 073-942 74 80

Malin Karlsson
Kundansvarig
malin.karlsson@brightby.se
Telefon: 076-282 93 11

Linus Svensson
Kundansvarig
info@brightby.se
Telefon: 08-120 01 400

 

Västerås

 

Andrea Eugenio Silvano
Konsultchef/rekryteringskonsult
andrea.silvano@brightby.se
Telefon: 073-942 74 81

Caroline Ollas (föräldraledig)
Konsultchef/rekryteringskonsult
caroline.ollas@brightby.se
Telefon: 072-014 33 19

Desireéh Ozlati
Konsultchef/rekryteringskonsult
desireeh.ozlati@brightby.se
Telefon: 070-728 84 23

 

Linköping

Emelie Palmqvist
Konsultchef/rekryteringskonsult
emelie.palmqvist@brightby.se
Telefon: 070-166 08 20

Helsingborg

Maria Pettersson
Konsultchef/rekryteringskonsult
maria.pettersson@brightby.se
Telefon: 073-748 20 92

 
 
 
 
 
 
 

Kontakta oss gärna

Fyll i dina kontaktuppgifter nedan så hör vi av oss så snart vi kan!

Avregistrering kontakt med Brightby

Avregistrera dig här