Kontakta Brightby

Vi har kontor i Stockholm, Malmö, Västerås, Linköping, Helsingborg och Göteborg. Här hittar du kontaktuppgifter till alla kontor och medarbetare.

Stockholm

Besöksadress
Vasagatan 12
111 20 Stockholm

Postadress
Box 17007
104 62 Stockholm

E-post: info@brightby.se
Telefon:
08-12 00 14 00

Malmö

Besöks- och postadress
Skeppsbron 13A
211 20 Malmö

E-post: info@brightby.se
Telefon:
040-65 24 900

Västerås

Besöks- och postadress
Hamngränd 6
721 30 Västerås

E-post: info@brightby.se
Telefon:
021-480 72 00

Linköping

Besöks- och postadress
Repslagaregatan 24
582 22 Linköping

E-post: info@brightby.se
Telefon:
013-560 36 30

Helsingborg

Besöksadress
Carl Krooks gata 18
252 25 Helsingborg

E-post: info@brightby.se
Telefon:
042-619 01 10

Göteborg

Besöksadress
Fredsgatan 1
411 07 Göteborg

E-post: info@brightby.se
Telefon: 031-393 84 00

Stockholm

Anna Stålfors
Konsultchef/rekryteringskonsult
anna.stalfors@brightby.se
Telefon: 072-857 83 15

Christofer Seward
Försäljningschef
christofer.seward@brightby.se
Telefon: 070-761 64 58

Erica Sundin
Kandidatansvarig
erica.sundin@brightby.se
Telefon: 072-857 31 70

Fanny Mörk
Konsultchef
fanny.mork@brightby.se
Telefon: 

Johan Holmgren

Johan Holmgren
Kundansvarig
johan.holmgren@brightby.se
Telefon: 070 563 38 41

Leo Rossi
Kundansvarig
leo.rossi@brightby.se
Telefon: 073-914 14 24

Lisbeth Ahnström
Konsultchef/rekryteringskonsult
lisbeth.ahnstrom@brightby.se
Telefon: 072-010 35 09

Malena Windahl
Konsultchef/rekryteringskonsult
malena.windahl@brightby.se
Telefon: 070-791 32 43

Mimma Liwgren Norling
Konsultchef/rekryteringskonsult
mimma.liwgrennorling@brightby.se
Telefon: 072-857 96 11

Niclas Persson
Konsultchef/Bank/Finans/Försäkring
niclas.persson@brightby.se
Telefon: 0708-970011

Nora Gunneng
Operativ chef Sverige
nora.gunneng@brightby.se
Telefon: 073-502 49 65

 

Malmö

Andre Lennberth
Konsultchef/rekryteringskonsult
andre.lennberth@brightby.se
Telefon: 070 778 19 84

Maria Pettersson
Konsultchef/rekryteringskonsult
maria.pettersson@brightby.se
Telefon: 073-748 20 92

Martin Nilsson
Kundansvarig
martin.nilsson@brightby.se
Telefon: 073-901 74 89

Petra Berg
Regionchef syd & väst
petra.berg@brightby.se
Telefon: 0739-80 49 01

Västerås

Marcus Thunberg
Konsultchef/rekryteringskonsult
marcus.thunberg@brightby.se
Telefon: 070-797 16 50

Linköping

Emelie Palmqvist
Konsultchef/rekryteringskonsult
emelie.palmqvist@brightby.se
Telefon: 070-166 08 20

Helsingborg

Maria Pettersson
Konsultchef/rekryteringskonsult
maria.pettersson@brightby.se
Telefon: 073-748 20 92

Göteborg

Madelen Harr
Konsultchef/rekryteringskonsult
madelen.harr@brightby.se
Telefon: 070-471 93 88‬

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakta oss gärna

Fyll i dina kontaktuppgifter nedan så hör vi av oss så snart vi kan!

Avregistrering kontakt med Brightby

Avregistrera dig här